ДЮФА „Македонче“ се представи за пореден път по изключителен начин. Този път на Международни вечери на фолклора Вионица 2025г.
Домакините от ХКУД Св. Марко – Вионица, Босна и Херцеговина се бяха подготвили перфектно.
Децата изиграха авторски композиции от Тракийска и Северняшка етнографска област и завладяха сърцата на публиката. Сред присъстващите бяха министър-председателя на Херцеговина , депутати, кметове и общински съветници.
ДЮФА „Македонче изказа благодарност на община Симитли и кметство Крупник!

