Молебен за здраве и благоденствие на жителите на Разлог бе отслужен в храм „Свето Благовещение“ в града.
Молебенът бе воден от архиерейския наместник отец Янко Русков, който призова гражданите да бъдат по- добри, по- смирени и винаги близо до Бога.
Молебенът е по инициатива на кмет на община Разлог.

