Вчера, 90-годишен мъж от Дупница е съобщил чрез тел. 112, че са му откраднати 4000 евро, съобщиха от полицията.
Липсата установил след като допуснал в жилището си жена, дошла да прави профилактика на котлето на парното му отопление, тръгнала си след като си свършила работа.
Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Дупница, уведомена е прокуратурата.
