Бързата реакция на полицията в Банско и Разлог доведе до откриването на противозаконно отнет автомобил само часове след подадения сигнал. За случая съобщават от mesta.news.
На 7 май сутринта постъпил сигнал в полицията за изчезнала Skoda Fabia в Банско, която била оставена отключена с ключ на контакта.
След незабавни издирвателни действия и преглед на записи от камери, служителите на реда проследили маршрута на автомобила. Колата е открита изоставена в гориста местност край село Баня.
По случая е образувано досъдебно производство, а разследването продължава. От полицията отново призовават шофьорите да не оставят автомобилите си отключени и с ключове вътре.
