Юни е последният месец, в който гражданите могат да обменят левове в евро без такси в търговските банки и в определени клонове на „Български пощи“.
От 1 юли банките и пощите ще продължат обмяната, но ще начисляват такси.
Българската народна банка ще обменя левове в евро безплатно, без ограничение в количеството и без краен срок.
