Късно снощи в университетската спешна болница “ Н. И. Пирогов“ беше транспортиран пострадалият участник в колоездачната обиколка Джиро д’Италия, съобщиха от лечебното заведение.
32-годишният пациент премина прегледи и изследвания. Той е настанен за лечение и наблюдение в пироговската травматология. Пациентът е в стабилно състояние.
Припомняме, че вчера няколко колоездача от втория етап на Джиро Италия пострадаха след масово падане по време на обиколката край Велико Търново.
