Простреляха в ръката жена на 73 години във Варна. Нападението е станало тази сутрин около 10:20 часа до т.нар. паркинг „Дупката“, на бул. „Княз Борис I“.
Веднага на място са пристигнали полицейски екипи.
Кметът на Варна, Благомир Коцев заяви, че пострадалата жена има леки наранявания, настанена е в болница без опасност за живота, а в момента се издирват нападателите, които са рускоговорящи.
По първоначални данни, възрастната жена е седяла на пейка пред магазин, когато в него е влязъл мъж на средна възраст, последван от въоръжен човек. Мъжът с пистолета го подгонва по улицата и стреля няколко пъти по него, разказаха очевидци. Тогава и първият мъж вади оръжие.
Двамата си разменили изстрели още няколко пъти, след което са изчезнали в неизвестна посока, посочиха още свидетели на инцидента.
