Спортен клуб по художествена гимнастика „Вихрен“, Сандански отново завоюва множество отличия.
От 29 до 31 май в гр. Хасково се проведе VIII Международен турнир по художествена гимнастика „Кралицата на Аида“, където грациите на СКХГ демонстрираха класа и силен състезателен дух, представяйки се достойно и завоювайки престижни награди.
Поздравления за гимнастичките и техните треньори и родители за вложения труд, постоянство и постигнатите резултати.

