Таекуондистите на „Чо Елит“ Разлог се прибраха с куп медали от състезания в Дупница и Скопие.
На 9 май в Дупница се проведе второто издание на Phoenix Open в дисциплина спаринг. На него малките таекуондисти от „Чо Елит“ спечелиха купата за първо място при децата в клас А (където ударите в главата са разрешени) и общо 14 медала от 18 състезатели на клуба.
Призови места завоюваха:
Двамата най-малки състезатели в клас Б (където ударите в главата са забранени) също се представиха отлично като спечелиха златни медали.
Бронз след една спечелена среща завоюваха :
Иван Бонков (9г. до 21кг,
В надпреварата участваха 33 клуба с над 550 състезатели от 7 държави: Кипър, Гърция, Сърбия, Украйна, Румъния, Литва и България.
Успехите на състезателите от Разлог продължиха и на Butel Open в Скопие.
Георги Попов (13г.до 41кг) и Никола Шопов (16г.до 51кг.) спечелиха златни медали след две спечелени срещи в клас А.
В проявата се включиха около 300 състезатели от Република Северна Македония, като Георги и Никола бяха единствените българи.

