На 5 септември от 18:00 часа в голямата зала на Градската художествена галерия в Благоевград ще бъде открита изложбата „Графиката- вчера и днес“ от колекцията на акад. Чавдар Славов. Експозицията включва графични произведения на български художници от 70-те, 80-те и 90-те години на 20 век
